SILVA METODU NEDEN BENZERSİZDİR

Dünyadaki milyonlarca Silva Metodu mezununun ortak görüşü, metodun benzersiz olduğudur.
Bu inancı yaratan; zihninizi etkin bir şekilde kontrol edebilmek, yaşamınızdaki benzersiz kazanımlara açılan en değerli kapı olduğu gerçeğidir. Bu kapının ardındaki deneyimlere günlük dilde “Mucize” ismi verilse de, Silva Mezunları için bu günlük rutinlerinin bir parçasıdır.

Silva Metodu neden benzersizdir?

SILVA METODUNDA KENDİNİZE YETERSİNİZ

Çünkü Silva Metodu tekniklerini bir kez deneyimledikten sonra kendinize yeterli hale gelirsiniz. Metodun teknikleri tamamen kişisel olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Teknikleri başarılı ve etkin bir şekilde uygulayabilmek için dışarıdan herhangi bir danışmanlık, uygulayıcı, uzman, çözüm yöntemi vb hizmeti almanız söz konusu değildir. Tüm teknikleri kendi başınıza, hiçbir koçluk, danışmanlık, seans vb olmaksızın kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Silva Metodunda tek bir Master, tek bir Guru vardır: SİZ !

SILVA METODUNDA ÖĞRENMEZSİNİZ, SADECE HATIRLARSINIZ !

Silva Metodunda tüm tekniklerini kendi kendinize ‘kolaylıkla’ uygulayabileceğinizi söylememizin nedeni çok basittir: Siz zaten tüm bunları biliyorsunuz! Zihninizdeki bilgisayarda tüm bu yazılımlar zaten yüklü. Eğitim esnasında tek yaptığımız size bu yazılımları ‘hatırlatmak’.

Milyonlarca Silva Mezunu, başkalarının ‘mucize’ dediğinin sadece ‘Zihin Kontrolünün Doğal Sonucu’ olduğunu gayet iyi bilirler.

SILVA METODU SEZGİLERİ SİSTEMATİK OLARAK GELİŞTİREBİLEN TEK TEKNİKTİR

Silva Metodunu benzersiz kılan diğer yönü, Silva Sezgi Sistemi (SSS) dir. Bu bölüm metodun, sezgilerinizi bilinçli olarak kullanmayı öğrendiğiniz ve geliştirdiğiniz aşamasıdır. Jose Silva dünyada “Sezginin geliştirilebilir olduğunu” kanıtlayan ilk insandır. Metodun tamamen bilimsel olan yönünün, dünyada tarafımızdan bilinen bir benzeri yoktur.

Jose Silva, zamanının çok ötesindeki bir öngörü ile “Sezgi, zihnin duyu organıdır” diyerek, 22 yıl boyunca yaptığı ve kendi başına finanse ettiği araştırmalarla ‘Sezgisel olmanın’ herkesin sahip olduğu doğal bir özellik olduğunu, bunun kimseye ayrıcalıklı bir yetenek olarak verilmediğini milyonlarca mezun deneyimi ile kanıtlamıştır.

Devamı İçin Tıklayınız

Seviye-1 : Silva Yaşam Sistemi (SYS)
Seviye-2 : Silva Sezgi Sistemi (SSS)