Prof. Dr. Çağrı BULUT

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Yaşar Üniversitesi, Ekonomi Fakültesi

Sevgili dostum Erhan Aslan, “keşke duyguları ve düşünceleri de gösterebilecek aynalar olsaydı” dediğim bir dönemde beni Silva Metodu ile tanıştırdı. Silva Metodu eğitimi, bireyin kendisini daha iyi tanımasına, potansiyelinin özünü keşfetmesine ve bu potansiyeli sonsuza dek dış dünyayla paylaşmasına olanak tanıyan bir dizi etkili özdenetim tekniği içerir.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Dr. Ali Hakan Çeşme

 

3 günlük, İstanbul da bir mühendis gözüyle aklımız da soru bırakmayacak şekil de hazırlanmış Silva eğitimin de yeni deneyimler kazanarak Silva ailesine katıldım. Bilgilerimi yeni bir eğitim de pekiştirmek ve uygulamak için sabırsızlanıyorum. Eğitime katılmama vesile olan “O Şeytan Benim” kitabının yazarı Serpil Güntay’a ve eğitimi hazırlayan ve sunan değerli Erhan beye çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Mustafa Gündemir

EOPY – Genel Müdür, Elektronik Müh.

Bu kez haddinizi aşın!

Eminim ki gecen zaman zarfında onlarca kez kendinizin ya da başkalarının tahammül sınırlarını test etmişsinizdir, o değil söylemek istediğim .
Bahsettiğim sınırlar; kendinizde, zihninizde oluştuğunuz, düşündüğünüz sınırlar: Hani size sürekli olarak neyi yapamayacağımızı söyleyen inanç kalıplarınız.
Sigarayı bırakamam utanırım yapamam, kilo vermek çok zor ‘ bu sınavları asla geçemem vb.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Demet SÖNMEZ

Bilgisayar Müh., ICRON Teknoloji Bilişim A.Ş.

Silva Metodu ile, çeşitli eğitimlerde ya da okuduğum kitaplardaki bilginin bir araya getirildiğini ve hayata geçirilmesi için pratik teknikler bulunduğunu öğrendim. Değişim ve dönüşüm için alışkanlıkları kırmak zaman alabilirken, kendi zihnimizi programlama yolu ile hem hedeflerimize, hem de farkında olmadığımız zenginliklerimize kolay tekniklerle ulaşabileceğimi gördüm. Eğitimde öğrendiğim fakat ben bunu yapamam dediğim pek çok şeyi kolaylıkla yapabildiğime şaşırdım.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Hakan Kayalı

Genel Müdür, Kayalı Eğitim Kurumları

Silva Metodu ile tanışmadan önce hayatımda büyük değişiklikler olması için tek ihtimalin evrenin dışındaki bir güçten bu evrendeki şartlarda değişiklik yapmasını talep etmek olduğuna inanırdım. Ama Silva Metodu ile tanışınca zihinlerin görünmez ipliklerle birbirine bağlı olduğunu hayal gücü sözünün sadece bir söz olmadığını gerçekten bir gücünün olduğunu ve hayatımın yönünü kontrol edebilmenin ne kadar kolay olduğunu öğrendim.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Yağmur Akgüngör

Çevirmen

Alâeddin’in Sihirli Lambası, tozlu bir rafta, hatırlanıp kullanılmayı beklerken…
Her sabah, değiştirmeyi, en azından sürdürülebilir hale getirmeyi hayal ettiğimiz yeni bir güne uyanırız. Bütün gün, bütün iyi niyetimize karşılık bizimle uzlaşmayı kesinlikle reddeden hayatla savaştıktan sonra yine uykuya dalarız.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Furkan ÇOMOĞLU

Elektronik Müh., DELL Technologies Türkiye

Zihnimin potansiyelini daha fazla kullanmayı öğrendiğim Silva Metod ile, beyninizi nasıl daha fazla kullanabileceğinizi ve zihninizin gizli kalmış yeteneklerini nasıl geliştirebileceğinizi öğrenip doğanızda var olan potansiyeli uyandırıp gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Prof. Dr. Çağrı BULUT

Billur KULE

Genel Müdür Yrd.  Neteks Teknoloji Ürünleri A.Ş.

Aslında her şey annemin öldüğü gün başladı…Çok hasta idi ve İstanbul’da benimle yaşıyordu. Zonguldak Ereğli’de bulunan ve kapalı duran evini boşaltmamı istedi. Zira müteahhit evi yıkıp yeni inşaata başlayacaktı . Bir tek onun evi kalmıştı boşalmayan ve insanları bekletip evsiz bırakıp haklarını yemeyelim daha fazla diyerek beni ve eşimi Ereğli’ye gönderdi. Evi olması, gitmese de son 12 senedir bizimle yaşıyor olsa da onun için bir güvence idi ama hak yememek daha da önemli idi.